Wdrożenia

Home Wdrożenia

Slajd

Wdrożenia produktów Atlassian

Zespół Info Design zajmuje się wdrażaniem produktów Atlassian od ponad 10 lat. Mamy bogate doświadczenie we wdrażaniu wszystkich oferowanych przez Atlassian rozwiązań, niezależnie od typu hostingu.

Choć specjalizujemy się w rozwiązaniach typu „On-Premise” (Server i Data Center), pomożemy także w przypadku wdrożenia produktu w chmurze (Cloud).

Dowiedz się więcej

Wdrożenia Jira Core i Software dla zespołów biznesowych
oraz programistycznych

Więcej

Jira Service Management
dla działów obsługi klienta
oraz wsparcia

Więcej

Wdrożenia rozwiązań CI/CD
i DevOps (Bamboo, Bitbucket, Crucible etc.)

Więcej

Wdrożenia Confluence
do zarządzania wiedzą
w organizacji

Więcej

Zapoznaj się z procesem wdrożenia oprogramowania Atlassian przez Info Design i dowiedz się, jakie rozwiązania możemy zaproponować. W razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Zebranie wymagań

Konsultanci Info Design kontaktują się na tym etapie z Klientem, aby dowiedzieć się, do czego chce wykorzystywać produkty Atlassiana. Na podstawie określonych przez niego wymagań podpowiadają, w jaki sposób procesy biznesowe w jego firmie mogą zostać usprawnione przez wdrożenie i tłumaczą do czego jeszcze można wykorzystać oprogramowanie. Na tym etapie określa się także wymagania dotyczące budżetu licencyjnego oraz kosztu utrzymania systemu przez specjalistów Info Design.

Propozycje rozwiązań

Po analizie kosztów oraz wymagań konsultanci Info Design wracają z propozycjami rozwiązań. Za każdym razem staramy się przedstawić warianty najkorzystniejsze pod względem ceny i jakości. Wybrane rozwiązanie zazwyczaj łączy w sobie elementy jednej i drugiej propozycji, jako, że oprogramowanie Atlassian ma charakter modułowy, pozwalający na łatwe dostosowanie go do konkretnych potrzeb.

Rozwiązania niestandardowe

Mimo dużych możliwości produktów Atlassiana, części wymagań nie da się zaadresować standardowymi funkcjonalnościami.  Z pomocą przychodzą aplikacje z Atlassian Marketplace, starannie wybrane pod kątem zapotrzebowań Klienta. W razie wątpliwości doradzimy, które z dostępnych rozwiązań będą bardziej wydajne lub lepiej odpowiedzą na potrzeby organizacji.

Wdrożenie

Samo wdrożenie to nie tylko produkty, ale także ich dostosowanie do wymagań klienta. W ramach wdrożenia zostaną zaproponowane rozwiązania sprawdzające się w innych, podobnych organizacjach, lub „skrojone na miarę” jeżeli wymagania będą wyjątkowo niestandardowe. W sytuacji, gdy wymagania Klienta nie zostaną spełnione poprzez funkcjonalność aplikacji Atlassian oraz rozszerzeń z Marketplace, Info Design dysponuje zespołem gotowym do stworzenia niestandardowych aplikacji oraz głębokich i zaawansowanych modyfikacji istniejących rozwiązań.

W zależności od potrzeb Klienta, nasz zespół IT może wspierać we wdrożeniu lub dokonać wdrożenia na miejscu, za pomocą naszych specjalistów.

Branże

Jesteśmy ekspertami z doświadczeniem w następujących typach projektów:

  • Organizacja pracy działów IT w oparciu o bibliotekę ITIL
  • Organizacja obsługi zgłoszeń Help Desk
  • Zarządzanie projektami i zespołami w podejściu tradycyjnym i zwinnym
  • Zarządzanie wiedzą w organizacji

Podobają Ci się nasze rozwiązania?