Wdrożenia Confluence

Home Wdrożenia Wdrożenia Confluence

Slajd Wdrożenia
Confluence
Wdrożenia
Confluence

Wdrożenia Confluence

Confluence to komplementarne dla Jiry oraz pozostałych narzędzi Atlassian rozwiązanie do zarządzania wiedzą w organizacji. Choć nie jest tak popularne jak Jira, znajduje coraz więcej zwolenników dzięki swojej intuicyjności, dużym stopniu integracji z innymi narzędziami oraz typowych dla rozwiązań Atlassian bogatych możliwościach rozszerzania i modyfikacji.

Wdrażając Confluence zawsze robimy więcej, niż tylko instalujemy i konfigurujemy system, czy dobieramy odpowiednie dodatki. Zaczynamy od rozpoznania potrzeb Klienta, oceny stanu obecnego i ustalenia, które funkcjonalności będą najlepiej wspierać jego biznes. W zależności od wyników analizy i dalszych rozmów z Klientem ustalamy, czy potrzebuje bazy wiedzy, intranetu firmowego czy rozwiązania hybrydowego. Dzięki temu, że w Info Design pracują eksperci specjalizujący się w różnych dziedzinach - od programowania przez content management i zarządzanie wiedzą - jesteśmy w stanie poprowadzić Klientów za rękę od początku do końca procesu wdrożenia.

Wdrożeniami zajmują się eksperci posiadający aktualne certyfikaty potwierdzające biegłość w produktach Atlassian.

Oferujemy pełen zakres wdrożenia, od zebrania wymagań, przez instalację, konfigurację oraz utrzymanie systemu. Oferujemy także szkolenia dla Twoich pracowników obejmujące zarówno codzienną pracę z systemem jak i administrację. W razie potrzeby oferujemy także usługi utrzymaniowe oraz obsługę techniczną w takim zakresie, w jakim są potrzebne Twojej organizacji - od budowy szablonów i struktury stron po obsługę incydentów i zarządzanie problemami.

Dlaczego my?

polska faktura

płatność po dostawie

dodatkowe usługi

zarządzanie wszystkimi licencjami
w jednym miejscu

spolszczenia aplikacji

doradztwo przy wyborze
i optymalizacji narzędzi i licencji

Podobają Ci się nasze rozwiązania?