Tempo Planner for JIRA

Home Tempo Planner for JIRA

Slajd Zarządzaj zasobami z Tempo Planner Zarządzaj zasobami z Tempo Planner

Wizualizowane zarządzanie zasobami

Tempo Planner integruje się płynnie z JIRA i innymi rozwiązaniami Tempo, dzięki czemu możesz planować pracę dla ludzi, zespołów, projektów i programów z jasną wizualizacją.

Programowe, zespołowe i projektowe planowanie

Planuj i twórz sprawozdania z realizacji zadań i projektów, wykorzystania mocy produkcyjnych, a także z ról członków zespołu

Zarządzanie zespołem i przepustowością programu

Zarządzaj ryzykiem z opcjami wyświetlania danych, które umożliwiają dobrą widoczność postępów zespołu i wykorzystania zasobów.

Dlaczego my?

Nasze wartości mówią same za siebie.

Wymagania

Wymagania

Przed wdrożeniem Klienci stawiają różne wymagania. My wiemy jak je efektywnie zaimplementować i jakich komponentów użyć. Dbamy o pieniądze naszych Klientów bardziej niż o własne.

Ludzie

Ludzie

Sercem każdego wdrożenia są ludzie. Koncentrujemy się na ich potrzebach biznesowych i komforcie pracy. We współpracy stawiamy na partnerstwo.

Wydajność

Wydajność

Nie zapominamy o strojeniu wydajności systemu. Wiemy jak ważna jest wydajność w codziennej pracy. Wiemy jak skutecznie przyspieszyć aplikację.

Zaufanie

Zaufanie

Trzymamy się zasady, że zaufanie jest cenniejsze niż złoto. Nigdy nie ograniczamy się do minimum, ani nie zostawiamy Klientów bez pomocy.