ScriptRunner for JIRA

Home ScriptRunner for JIRA

Slajd Większe możliwości i integracja JIRA ScriptRunner for JIRA Większe możliwości i integracja JIRA ScriptRunner for JIRA

Zwiększ możliwości JIRA! Wystarczy Ci znajomość Groovy

ScriptRunner for JIRA zwiększa możliwości JIRA dzięki zbiorowi łatwych w użyciu funkcji: funkcjom zarządzania przepływem pracy (workflow), funkcjom JQL, odbiornikom i usługom. Skorzystaj z istniejących funkcji modyfikując je w Groovy lub napisz własne funkcje.

Korzystaj z gotowych skryptów
dla administratorów i funkcji JQL

Pracuj z JIRA szybciej i skuteczniej dzięki bazie gotowych funkcji JQL (np. wyszukiwanie wszystkie zadań zablokowanych przez nierozwiązane bugs).

Dodawaj własne pola edycji skryptu

Nie musisz uczyć się programować w Maven. Wystarczy, że znasz Groovy.

Zarządzaj zachowaniami pól niestandardowych

Zachowania decydują o tym, jak pola niestandardowe zachowują się w danych projektach czy typach zadań. Mogą na przykład żądać obowiązkowego wypełnienia pola w zależności od wartości wpisanej w innym polu czy zarządzać uprawnieniami użytkowników u do edycji pola w zależności od roli pełnionej w grupie.

Dlaczego my?

Nasze wartości mówią same za siebie.

Wymagania

Wymagania

Przed wdrożeniem Klienci stawiają różne wymagania. My wiemy jak je efektywnie zaimplementować i jakich komponentów użyć. Dbamy o pieniądze naszych Klientów bardziej niż o własne.

Ludzie

Ludzie

Sercem każdego wdrożenia są ludzie. Koncentrujemy się na ich potrzebach biznesowych i komforcie pracy. We współpracy stawiamy na partnerstwo.

Wydajność

Wydajność

Nie zapominamy o strojeniu wydajności systemu. Wiemy jak ważna jest wydajność w codziennej pracy. Wiemy jak skutecznie przyspieszyć aplikację.

Zaufanie

Zaufanie

Trzymamy się zasady, że zaufanie jest cenniejsze niż złoto. Nigdy nie ograniczamy się do minimum, ani nie zostawiamy Klientów bez pomocy.

akademia_blue

NASZE SZKOLENIA ScriptRunner for JIRA

Szkolenia dla ScriptRunner for JIRA są realizowane jako element szkoleń dla użytkowników i administratorów JIRA na życzenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń JIRA, a w przypadku bardziej złożonych zapytań, zapraszamy do kontaktu.