HipChat

Home HipChat

Slajd Komunikacja dla zespołów Komunikacja dla zespołów

HipChat to sprawna komunikacja na wielu płaszczyznach:

  • Synchronizacja na wielu urządzeniach: aplikacja dla Mac, Windows, iOS, Android, Linux oraz aplikacja webowa
  • Efektywna komunikacja bez względu na odległość: HipChat łączy zarówno członków zespołu pracujących w jednym biurze, jak i rozsianych na całym świecie
  • Synchronizacja z innymi narzędziami Atlassian: przenieś swoją pracę w jedno miejsce i otrzymuj powiadomienia z innych narzędzi na czacie (kompatybilny z JIRA, Bitbucket, Confluence, Bamboo i innymi)
  • Bezpieczeństwo danych: możesz skorzystać z wersji w chmurze albo wykorzystać własny serwer. Ciesz się bezproblemowym wdrożeniem i utrzymaniem.
screen-sharing-1-white

Udostępnianie ekranu

Pokaż, o co Ci chodzi. Pracując na odległość ciężko jest wszystko tłumaczyć słowami. Udostępnij widok swojego ekranu i pokaż, co masz na myśli lub rozwiąż problem na bieżąco.

share48-white

Udostępnianie plików metodą przeciągnij i upuść

Szybko udostępniaj pliki ze wszystkich źródeł: pulpitu, DropBox’a, skrzynki mailowej… HipChat pokazuje podgląd dokumentu bez pobierania.

screen-sharing-grey

Bądź na bieżąco

HipChat zawsze pokazuje aktualną konwersację. Wszystkie wersje (z pulpitu, mobilne i webowa) są synchronizowane na bieżąco. Nie musisz martwić się o dostęp do informacji pracując na różnych urządzeniach czy wyjeżdżając w podróż służbową.

notifications-grey

Dowiedz się, że dostałeś wiadomość

HipChat poinformuje Cię o tym, że otrzymałeś wiadomość w dogodny dla Ciebie sposób: wewnątrz aplikacji, emailem, SMS’owo lub przez powiadomienie w smartfonie.

search-white

Znajdź każdą informację

Jeżeli wspomniałeś o tym na HipChacie, zawsze możesz do tego wrócić. Archiwum rozmów, przesłanych linków, dokumentów czy zdjęć przeszukasz wpisując interesujące Cię hasło.

network-white

Nieograniczona liczba pokoi na czacie

Swobodna komunikacja wszystkich użytkowników dzięki możliwości tworzenia nieograniczonej liczby pokoi z dowolnymi ustawieniami prywatności. Stwórz oddzielne miejsce dla projektów, zespołów, klientów, a nawet do zamawiania lunchów czy planowania firmowej integracji. W każdej chwili możesz zamknąć pokój, a jego treść zostanie zapisana w archiwum.

lock-grey

Bezpieczeństwo i prywatność

HipChat wykorzystuje szyfrowanie 256-bitowym protokołem SSL, czyli takie same jak bankowość internetowa.

people-grey

Zabezpieczony dostęp dla gości

Cały zespół komunikuje się przez HipChat. Przy współpracy z osobami z zewnątrz firmy nie musisz zmieniać sposobu komunikacji . Dzięki możliwości kontroli dostępu do każdej części komunikatora, sami decydujemy, kto i co dokładnie może zobaczyć.

Komunikator stworzony z myślą o efektywnej współpracy

Synchronizacja na wielu urządzeniach, dostęp do archiwum rozmów przez wyszukiwanie fraz, wideorozmowy, udostępnianie ekranu, gwarancja bezpieczeństwa rozmów

Podobają Ci się nasze rozwiązania?