Gliffy Diagrams for Confluence

Home Gliffy Diagrams for Confluence

Slajd Intuicyjne tworzenie diagramów w Confluence Gliffy Diagrams for Confluence Intuicyjne tworzenie diagramów w Confluence Gliffy Diagrams for Confluence

Skuteczna komunikacja w zespole
dzięki diagramom w Confluence

Prezentuj informacje za pomocą diagramów

Gliffy działa we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach internetowych, posiada bardzo intuicyjny interfejs drag-and-drop, a także pozwala użytkownikom eksportować swoje rysunki w wielu formatach, w tym w JPEG, PNG i SVG.

Gliffy for Confluence
Gliffy to Confluence

Współpracuj efektywniej

Dodawaj Gliffy flowcharts, ERD, UML, BPMN oraz diagramy sieciowe bezpośrednio na swoich stronach Confluence w celu wizualnego komunikowania swoich pomysłów, dzięki czemu są one jeszcze łatwiejsze do zrozumienia.

Popraw komunikację

Schematy Gliffy umożliwiają współpracę z innymi pracownikami w wizualnie stymulujący nowy sposób. Plik może być edytowany przez zespół, a uprawnienia są bezpiecznie prowadzone przez Confluence.

Gliffy to Confluence 2

Nasze wartości mówią same za siebie.

Wymagania

Wymagania

Przed wdrożeniem Klienci stawiają różne wymagania. My wiemy jak je efektywnie zaimplementować i jakich komponentów użyć. Dbamy o pieniądze naszych Klientów bardziej niż o własne.

Ludzie

Ludzie

Sercem każdego wdrożenia są ludzie. Koncentrujemy się na ich potrzebach biznesowych i komforcie pracy. We współpracy stawiamy na partnerstwo.

Wydajność

Wydajność

Nie zapominamy o strojeniu wydajności systemu. Wiemy jak ważna jest wydajność w codziennej pracy. Wiemy jak skutecznie przyspieszyć aplikację.

Zaufanie

Zaufanie

Trzymamy się zasady, że zaufanie jest cenniejsze niż złoto. Nigdy nie ograniczamy się do minimum, ani nie zostawiamy Klientów bez pomocy.

Podoba Ci się Gliffy Diagrams?