Comala Workflows

Home Comala Workflows

Slajd Zarządzaj pracą na Confluence Comala Workflows for Confluence Zarządzaj pracą na Confluence Comala Workflows for Confluence

Zarządzaj treścią w Confluence

Dodawaj komentarze, akceptuj treści, dodawaj zadania do stron w Confluence.

Zarządzaj procesem tworzenia treści

Zleć wykonanie recenzji, akceptuj treści, dodawaj zadania do workflows wewnątrz Confluence.

comala spaceship

Zarządzaj publikowaniem treści

Comala Workflows ułatwia przypisywanie zadań użytkownikom i zarządzanie całym procesem, od pierwszego projektu do ostatecznej publikacji a także poza nią.

Twórz wysokiej jakości raporty

Dzięki szerokiej gamie raportów zarządzanie stronami staje się jeszcze szybsze. Możesz weryfikować historię strony i generować raporty zgodności.

comala workflow reports

Dlaczego my?

Nasze wartości mówią same za siebie.

Wymagania

Wymagania

Przed wdrożeniem Klienci stawiają różne wymagania. My wiemy jak je efektywnie zaimplementować i jakich komponentów użyć. Dbamy o pieniądze naszych Klientów bardziej niż o własne.

Ludzie

Ludzie

Sercem każdego wdrożenia są ludzie. Koncentrujemy się na ich potrzebach biznesowych i komforcie pracy. We współpracy stawiamy na partnerstwo.

Wydajność

Wydajność

Nie zapominamy o strojeniu wydajności systemu. Wiemy jak ważna jest wydajność w codziennej pracy. Wiemy jak skutecznie przyspieszyć aplikację.

Zaufanie

Zaufanie

Trzymamy się zasady, że zaufanie jest cenniejsze niż złoto. Nigdy nie ograniczamy się do minimum, ani nie zostawiamy Klientów bez pomocy.

Podoba Ci się Comala Workflows?