Balsamiq Mockups for Confluence

Home Balsamiq Mockups for Confluence

Slajd Balsamiq Mockups for Confluence Twórz, udostępniaj, komentuj i edytuj szkice projektów w Confluence Balsamiq Mockups for Confluence Twórz, udostępniaj, komentuj i edytuj szkice projektów w Confluence
Życie jest zbyt krótkie by tracić je na słabej jakości oprogramowania! Dodawaj makiety na swoich stronach Confluence oraz twórz i edytuj nowe elementy makiety.

Uwolnij swoją kreatywność

Balsamiq Mockups jest szybkim narzędziem, które odtwarza to, co mógłbyś napisać na tablicy tyle że tutaj robisz to na komputerze. Generuj więcej pomysłów, napisz specyfikację szybciej i efektywniej!

Skoncentruj się na tym, co ważne, uzyskując szczere opinie

Musisz zaprezentować swoją pracę? Przełącz się na nowy szkielet projektu i zaimponuj publiczności!

Projektuj i współpracuj w ramach Confluence

Wystarczy wprowadzić nową makietę, nazwać ją i zapisać. Makieta pojawi się jako obraz na stronie. Każda wersja zapisywana jest jako załącznik strony, zarówno w postaci obrazu jak i czytelnych danych XML.

Dlaczego my?

Nasze wartości mówią same za siebie.

Wymagania

Wymagania

Przed wdrożeniem Klienci stawiają różne wymagania. My wiemy jak je efektywnie zaimplementować i jakich komponentów użyć. Dbamy o pieniądze naszych Klientów bardziej niż o własne.

Ludzie

Ludzie

Sercem każdego wdrożenia są ludzie. Koncentrujemy się na ich potrzebach biznesowych i komforcie pracy. We współpracy stawiamy na partnerstwo.

Wydajność

Wydajność

Nie zapominamy o strojeniu wydajności systemu. Wiemy jak ważna jest wydajność w codziennej pracy. Wiemy jak skutecznie przyspieszyć aplikację.

Zaufanie

Zaufanie

Trzymamy się zasady, że zaufanie jest cenniejsze niż złoto. Nigdy nie ograniczamy się do minimum, ani nie zostawiamy Klientów bez pomocy.