Awesome Graphs for Bitbucket

Home Awesome Graphs for Bitbucket

Slajd Monitoruj projekty i repozytoria Awesome Graphs for Bitbucket dzięki przejrzystym statystykom
Śledź i monitoruj projekty i repozytoria z wizualizowanymi statystykami. Oceniaj wydajność zespołu, oglądaj jak Twoje projekty na bieżąco ewoluują.

Potężne narzędzie analityczne

Podejmuj szybkie i trafne decyzje dzięki poglądowym grafikom i wykresom, które pokazują dynamikę wprowadzanych zmian w repozytorium w zakresie zatwierdzeń, uzupełnień, usunięć etc podczas różnych zakresów czasowych

Spersonalizowane statystyki

Analizuj statystyki każdego użytkownika z Contributor Calendar. Wykresy pokazują największe aktywności poszczególnych osób, dzięki czemu możesz weryfikować kto jest najbardziej efektywny.

Grafy zatwierdzeń

Zobacz zatwierdzenia zmian ze wszystkich gałęzi na jednej stronie z gałęziami etykiet. Uzyskaj graficzny widok przepływu rozwoju repozytoriów. Zobacz historię scalania i powiązań między zatwierdzeniami.

Dlaczego my?

Nasze wartości mówią same za siebie.

Wymagania

Wymagania

Przed wdrożeniem Klienci stawiają różne wymagania. My wiemy jak je efektywnie zaimplementować i jakich komponentów użyć. Dbamy o pieniądze naszych Klientów bardziej niż o własne.

Ludzie

Ludzie

Sercem każdego wdrożenia są ludzie. Koncentrujemy się na ich potrzebach biznesowych i komforcie pracy. We współpracy stawiamy na partnerstwo.

Wydajność

Wydajność

Nie zapominamy o strojeniu wydajności systemu. Wiemy jak ważna jest wydajność w codziennej pracy. Wiemy jak skutecznie przyspieszyć aplikację.

Zaufanie

Zaufanie

Trzymamy się zasady, że zaufanie jest cenniejsze niż złoto. Nigdy nie ograniczamy się do minimum, ani nie zostawiamy Klientów bez pomocy.